Odborný seminár: Elektrické inštalácie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu

[:sk]V septembri sme sa zúčastnili na odbornom seminári  pre elektrotechnikov na tému Elektrické inštalácie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu. Seminár sa konal pod záštitou Slovenského elektrotechnického zväzu – Komory elektrotechnikov Slovenska (SEZ-KEZ) v Bratislave.

 

 

Téma sa zaoberala návrhom, montážou a kontrolou elektrických inštalácií v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Súčasťou seminára bola prezentácia spoločností, medzi ktorými bola aj naša spoločnosť EXTEC, ktoré sa zaoberajú touto problematikou a ponúkajú tiež produkty určené do výbušného prostredia. Naši kolegovia radi poskytli informácie o našich produktoch a službách, ale aj o novinkách z oblasti elektrotechniky. Ako vždy najviac zaujala naša infografika s témou výbušného prostredia a orientácie v takomto prostredí.

 

 

V prípade záujmu Vám radi poskytneme ďalšie informácie o našej spoločnosti, prípadne sa vidíme na ďalšom seminári zameranom na výbušné prostredie. Seminár sa uskutoční v novembri 2022 v Banskej Bystrici, kde medzi vystavovateľmi nebudeme chýbať ani my. Tešíme sa na všetkých zúčastnených!

 

Zdroje:

(1) Konzultácia s naším obchodným manažérom EXTEC s.r.o.[:]

Odborný seminár: Elektrické inštalácie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »