Odborný seminár: Elektrické inštalácie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu

[:sk]V septembri sme sa zúčastnili na odbornom seminári  pre elektrotechnikov na tému Elektrické inštalácie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu. Seminár sa konal pod záštitou Slovenského elektrotechnického zväzu – Komory elektrotechnikov Slovenska (SEZ-KEZ) v Bratislave.

 

 

Téma sa zaoberala návrhom, montážou a kontrolou elektrických inštalácií v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Súčasťou seminára bola prezentácia spoločností, medzi ktorými bola aj naša spoločnosť EXTEC, ktoré sa zaoberajú touto problematikou a ponúkajú tiež produkty určené do výbušného prostredia. Naši kolegovia radi poskytli informácie o našich produktoch a službách, ale aj o novinkách z oblasti elektrotechniky. Ako vždy najviac zaujala naša infografika s témou výbušného prostredia a orientácie v takomto prostredí.

 

 

V prípade záujmu Vám radi poskytneme ďalšie informácie o našej spoločnosti, prípadne sa vidíme na ďalšom seminári zameranom na výbušné prostredie. Seminár sa uskutoční v novembri 2022 v Banskej Bystrici, kde medzi vystavovateľmi nebudeme chýbať ani my. Tešíme sa na všetkých zúčastnených!

 

Zdroje:

(1) Konzultácia s naším obchodným manažérom EXTEC s.r.o.[:]

Odborný seminár: Elektrické inštalácie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

Produkty
Katarína Martáková

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »
Nehody v priemysle
Katarína Martáková

Požiarne detektory

Definícia Požiarny detektor patrí medzi zabezpečovaciu techniku, ktorá zabraňuje vzniku požiaru v najskoršom štádiu. Je to zariadenie, ktoré ohlási požiar včas pred prípadným rozsiahlym

Prečítať si článok »