Nové LED nevýbušné svietidlo

Spoločnosť EXTEC GROUP Vám s potešením predstavuje nové LED nevýbušné lineárne svietidlá CZ 1865/CZ1866 od spoločnosti CZ Electric. Svietidlá sú určené predovšetkým pre osvetlenie do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu pre chemický, petrochemický a farmaceutický priemysel, ale aj do náročných podmienok morského prostredia. Svietidlo je vyrobené z polyesteru vystuženého sklenými vláknami, priehľadné časti sú vyrobené z UV stabilného polykarbonátu. Oproti predchádzajúcemu modelu má toto nové svietidlo modernejší, oveľa praktickejší tvar a nové a účinnejšie LED zdroje so svetelnou účinnosťou 135W/lm. Prednosťou svietidla je väčší rozsah prevádzkovej teploty od -40°C do +55°C.

 

 

 

Nové LED svietidlá CZ1865/CZ1866 je možné dodať so záložnou batériou, ktorú prevádzkovateľ môže odpojiť a vymeniť počas prevádzky bez nutnosti odpojenia od zdroja napájania. Núdzový modul je vybavený indikátorom stavu nabíjania, núdzovej prevádzky a poruchy.

 

 

LED svietidlá CZ1865/CZ1866  môžu byť vybavené modulom riadenia s funkciou stmievania 0-10V, pre energeticky úsporné inštalácie. Majú vysokú svetelnú účinnosť s krytím IP66 a široké možnosti inštalácie na stenu alebo strop, zavesenie na reťaz alebo montáž na výložník. Samozrejmosťou svietidla je certifikácia IECEx a ATEX.

Neváhajte osloviť náš obchodný tím pre viac informácií o dostupnosti či cenách nového Ex LED svietidla.

 

Zdroje:

(1) Vylepšené EX led svietidlo CZ EX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nové LED nevýbušné svietidlo
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »