Nové LED nevýbušné svietidlo

Spoločnosť EXTEC GROUP Vám s potešením predstavuje nové LED nevýbušné lineárne svietidlá CZ 1865/CZ1866 od spoločnosti CZ Electric. Svietidlá sú určené predovšetkým pre osvetlenie do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu pre chemický, petrochemický a farmaceutický priemysel, ale aj do náročných podmienok morského prostredia. Svietidlo je vyrobené z polyesteru vystuženého sklenými vláknami, priehľadné časti sú vyrobené z UV stabilného polykarbonátu. Oproti predchádzajúcemu modelu má toto nové svietidlo modernejší, oveľa praktickejší tvar a nové a účinnejšie LED zdroje so svetelnou účinnosťou 135W/lm. Prednosťou svietidla je väčší rozsah prevádzkovej teploty od -40°C do +55°C.

 

 

 

Nové LED svietidlá CZ1865/CZ1866 je možné dodať so záložnou batériou, ktorú prevádzkovateľ môže odpojiť a vymeniť počas prevádzky bez nutnosti odpojenia od zdroja napájania. Núdzový modul je vybavený indikátorom stavu nabíjania, núdzovej prevádzky a poruchy.

 

 

LED svietidlá CZ1865/CZ1866  môžu byť vybavené modulom riadenia s funkciou stmievania 0-10V, pre energeticky úsporné inštalácie. Majú vysokú svetelnú účinnosť s krytím IP66 a široké možnosti inštalácie na stenu alebo strop, zavesenie na reťaz alebo montáž na výložník. Samozrejmosťou svietidla je certifikácia IECEx a ATEX.

Neváhajte osloviť náš obchodný tím pre viac informácií o dostupnosti či cenách nového Ex LED svietidla.

 

Zdroje:

(1) Vylepšené EX led svietidlo CZ EX

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nové LED nevýbušné svietidlo
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

Produkty
Katarína Martáková

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »
Nehody v priemysle
Katarína Martáková

Požiarne detektory

Definícia Požiarny detektor patrí medzi zabezpečovaciu techniku, ktorá zabraňuje vzniku požiaru v najskoršom štádiu. Je to zariadenie, ktoré ohlási požiar včas pred prípadným rozsiahlym

Prečítať si článok »