Nový Ex prenosný detektor plynu

Radi by sme vám predstavili nový kompaktnejší prenosný detektor plynu AGH6200, ktorý detekuje až štyri plyny (Ex, O2, H2S a CO) súčasne. Výrobcom je spoločnosť AIYI Technologies, ktorá vyrába pod značnou „AE“.

Ide o menší, kompaktnejší a ľahší detektor, než boli jeho predchodcovia. Detektor má možnosť pripojenia pumpy pre „nasávanie“ vzoriek. Detektor je certifikovaný podľa EU smerníc a normy ATEX.

Detektor je schopný realizovať kontinuálne viacbodové monitorovanie. Poskytuje rýchlu odozvu pri úniku plynu. Je vybavený zvukovou a svetelnou signalizáciou a tiež vibráciami. Dizajn detektora je špeciálne vyvinutý na použitie v priemyselnom prostredí. Po plnom nabití vydrží batéria detektora najmenej 18 hodín prevádzky.

 

Pre viac informácií kontaktujte: pavol.brazdik@extec.sk, tel. +421 949 819 804

Zdroje:

konzultácia s manažérom EXTEC GROUP

https://www.aiyitec.com/portable-gas-detector/multi-gas-detector/portable-4-gas-detection-monitor.html

Nový Ex prenosný detektor plynu
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »