Dodávky Ex elektrických zariadení

Potrebujete spoľahlivého partnera na dodávky nevýbušných a priemyselných elektrických zariadení?

Radi Vám poradíme v nižšie uvedených kategóriách. Nižšie nájdete aj možnosť nechať si poslať linky na katalógy.

V ktorých z týchto kategórií potrebujete poradiť?
- Nevýbušné elektrické zariadenia
- Systémy núdzového osvetlenia
- Elektrické ohrevné systémy
- Manometre a teplomery
- Systémy detekcie plynov
- Uzemňovacie systémy
- Inštrumentácia
- Procesná automatizácia
- Ex mobilné systémy osvetlenia

Máte záujem prezrieť si jednotlivé produkty podrobnejšie?

Pripravili sme pre vás užitočný zoznam katalógov jednotlivých výrobcov. Môžete si tak prejsť detaily a parametre produktov a následne nás kontaktovať.

Nevýbušné elektrické zariadenia

00175a_I_4c
12300170101_4c_B03
GHG4148200R0001_B_03_4c

Nevýbušné elektrické zariadenia

CZ0878-221B (1)
CZ1865-LED0026W (2)
SS panel

Systémy núdzového osvetlenia

OBR-1
OBR-2
OBR-3

Ex svietidlá

EXP 03 MLED220
EXP 17MLED
EXP 39

Ex LED svietidlá

dialight-dodavky01
dialight-dodavky03
dialight-dodavky05

Procesná automatizácia

IS_isolators_portfolio
mobile_devices_portfolio
Remote_IO_LB_sys
Honeywell_(1)

Prenosné detektory plynov

Ultra
MicroClip
Flex

Systémy detekcie plynov

AG310
AGH6100
AGS1000

Systémy detekcie plynov

Kerstig2
UCE40MPA
URxxxxE

Ex signalizačné zariadenia

medc-db3b-xb15-long-flare-fr-web
medc-db3bm-long-flare-steel-bracket-fr-web
medc-xb15-fc-direct-mount-web

Ex signalizačné zariadenia

fhf-dslb20-fr-web
fhf-expertlineled-fr-web
fhf-resisttel-ip2-weatherproof-black-fr-web

Uzemňovacie systémy

Earth-Rite FIBC Bag - Green - Copyright
er-mpii-app
er-rtr-app

Elektrické ohrevné systémy

Block Type Heater
Flow Heater
Immersion Heater

Elektrické ohrevné systémy

0201 (3)Duplex_Heater
Doppelstock_Erhitzer_2
Heating_Station 3 (Unit)

Manometre, teplomery a stavoznaky

download-1
download-2
WIKA-dodavky05

Ex mobilné systémy osvetlenia

Slam-action-manhole1-HiRes
SLAM-Hornet-EXIT-1LED-oiltank10-HiRes
STAR_action1-LoRes

Ex Káblové vývodky

capri-ade-4f-cable-gland
images-1
images-3

Čo je pre našich klientov dôležité?

Hodnoty, podľa ktorých sa v biznise riadime ako ľudia. Naši klienti a partneri v skutočnosti oceňujú to, čím sme a ako sa chováme.

Ako to vidia naši klienti?

Neberte naše slová ako samozrejmosť. Pozrite si čo o nás hovoria naši zákazníci.

Ďakujeme za skvelú spoluprácu v oblasti MaR a ELEKTRO na niekoľkých spoločných projektoch. Všetky boli realizované spoločnosťou EXTEC v potrebnej kvalite a v očakávaných termínoch. Osobný prístup a nasadenie pracovníkov pomohlo k hladkému priebehu zákazky ako v rámci montážnych prác, tak aj v závere pri skúškach a odovzdaní diela konečnému zákazníkovi. Preto spoločnosť EXTEC odporúčame ako spoľahlivého dodávateľa komplexných služieb v oblasti MaR a ELEKTRO pre priemysel.
Marcela Zemanová
Manager Supply Chain | Chart Ferox, a.s.
Na spoločnosti EXTEC si najviac cením vysokú kvalitu ponúk, promptnosť a ústretovosť v rámci rýchlosti spracovania ponúk a taktiež ochotu pomôcť a poradiť. Majú kvalitné technické zázemie, kde vedia odborne vyriešiť návrhy a technické riešenia v neštandardných oblastiach vzhľadom na povahu ich ponúkaného materiálu.
Marián Horváth
Vedúci oddelenia priemyselných zákazníkov | HAGARD: HAL, spol. s r.o.
Spolupráca so spoločnosťou EXTEC je na vysokej úrovni. Oceňujeme maximálnu ústretovosť a promptné riešenie projektov. Môžeme sa spoľahnúť na fundované odpovede. Samozrejmosťou je cit pre detail, flexibilita a ochota pomôcť pri spoločných projektoch. Je len zopár hráčov na trhu akým je EXTEC. Sme naozaj maximálne spokojní.
Pavol Paulovčák
Electrical engineer | Industry & Project Engineering s.r.o.
Zo strany EXTEC-u oceňujem ich férovosť a ochotu spolupracovať na spoločných projektoch, kde sme zákazníkom ukázali našu profesionalitu a vysokú kvalitu produktov a služieb. Vďaka vhodnému technickému riešeniu sme dokázali ušetriť značnú časť prevádzkových nákladov. Sme spokojní s profesionálnym a promptným prístupom zamestnancov. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ich odborné rady a profesionálny prístup v oblasti energetiky. Na spoločnosti EXTEC si ceníme komplexnosť riešení od návrhu projektu až po samotnú realizáciu. Po doterajších skúsenostiach a vzájomnej dôvere budem rád, ak naša spolupráca bude pokračovať aj naďalej.
Tomáš Poráč
Obchodný riaditeľ | LED-SOLAR, s.r.o.
Keď sa zamyslím nad spoluprácou so spoločnosťou EXTEC, celkovo oceňujem ľudský prístup a flexibilitu pracovníkov. Odbornosť je taktiež na veľmi dobrej úrovni a dá sa na nich spoľahnúť od návrhu projektu až po samotnú realizáciu. Spoločnosť EXTEC je spoľahlivým partnerom a v budúcnosti by sme chceli spolupracovať aj naďalej.
Peter Pikla
Projektový manažér | Mondi SCP, a.s.
Spolupráca so spoločnosťou EXTEC bola veľmi dobrá. Ich prístup bol profesionálny a vysoko kompetentný. Flexibilita spoločnosti je na vysokej úrovni a hodnotím ju pozitívne. Spoločnosť EXTEC je spoľahlivým partnerom a rozhodne by som ju odporučil k spolupráci. V našej spoločnosti s ňou budeme radi spolupracovať aj na ďalších projektoch.
Tomáš Molitoris
Vedúci SH | BGV, s.r.o.
S nástupem LED technologií do náročných podmínek chemického průmyslu jsme vybírali vhodného dodavatele pro realizaci projektů Ex LED osvětlení a aplikaci inteligentních systémů nouzového osvětlení, které budou splňovat požadavky našich vysokých bezpečnostních standardů i platné legislativy. Ve společnosti Extec jsme získali partnera, který dokáže světelné projekty realizovat od návrhu a projektu až po montáž a uvedení do provozu. Extec je navíc i přímým zástupcem předních světových výrobců zmíněných technologií nejen pro prodej, ale také pro implementaci a servis.
Jan Lisa
Vedoucí údržby a investic | PREOL, a.s.
Pro naše projekty potřebujeme spolehlivé a stabilní partnery, kteří se orientují v náročných průmyslových aplikacích, jsou vybaveni příslušnými oprávněními a certifikáty a přitom dokážou být dostatečně flexibilní. Společnost EXTEC má své entity v Čechách i na Slovensku a stabilní zázemí často přímo v areálech našich klientů. Důležitá je pro nás i oboustranná obchodní reciprocita, kdy mezi společnostmi YOKOGAWA a EXTEC dochází ke spolupráci dodavatel vs. odběratel oběma směry u různých projektů.
Jaroslav Sucháň
Country Manager | Yokogawa CZ/SK
Pro spolupráci se vždy snažíme vybírat ty nejlepší ve svém oboru. Proto dlouhodobě spolupracujeme se společností EXTEC GROUP s.r.o. zejména tam, kde naši klienti v oborech farmacie, petrochemie či energetiky bazírují na kvalitě bez kompromisu, dodržování termínů a nejpřísnějších bezpečnostních předpisů.
Petr Horák
Prokurista | Emerson Process
Management, s.r.o.

S akými klientmi spolupracujeme?

Logá nie sú všetko, tu je pár z nich. Dôležité je vedieť, že spolupracujete s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z Vašej oblasti priemyslu.

Zaujímate sa o novinky z elektro sveta?

Pripravujeme vybrané zaujímavosti ohľadne elektrotechniky, výbušného prostredia a toho čím dennodenne žijeme. Maximálne 1-2x do mesiaca. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek jedným klikom cez link v každom emaile.