Nový produkt v našom portfóliu

Sme radi, že môžeme rozšíriť portfólio produktov v našej ponuke o novú Ex baterku – čelovku.

Ex baterka je vyrobená pre výbušné prostredie do zóny 0, 1 a 2. Vďaka LED technológii kombinovanej s princípom ochrany „Iskrová bezpečnosť“ je baterku možné používať nielen v „nadzemných“ aplikáciách kategórie II, ale je vhodná aj pre banské aplikácie kategórie I.

Telo je vyrobené z vysoko odolného nylonu.

Baterka disponuje niekoľkými dôležitými funkciami. Má hlavu otočnú o 108 °, indikátor nabíjania, nabíjaciu základňu a veľké ovládacie tlačidlo, ktoré ocenia všetci, ktorí pracujú v rukaviciach.

Ex baterka je schválená pre použitie v rozsahu teplôt -40 °C až +55 °C. Dĺžka prevádzky na jedno nabitie je až 13 h alebo 24 h (podľa zvoleného módu), dĺžka nabíjania 5-9 hodín. Na dobíjanie väčšieho množstva bateriek naraz je k dispozícii niekoľko možností dokovacích staníc.

Baterku je možné pripevniť priamo na helmu alebo na vrecko pracovného odevu, prípadne len na hlavu.

 

Pre viac informácií kontaktujte: pavol.brazdik@extec.sk, tel. +421 949 819 804

 

 

Nový produkt v našom portfóliu
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »