Boli sme na Medzinárodnej konferencii JIAXING FOR INTERNATIONAL ASSOCIATES v Číne

Minulý mesiac sme sa zúčastnili ako distribútori nášho dodávateľa Ex produktov a Ex LED svetiel spoločnosti CZ Electric na medzinárodnej konferencii Jiaxing for International Agents/ Associates v meste Jiaxing. Rozhodli sme sa túto konferenciu podporiť ako distribútor a samozrejme sme sa podujatia aj radi aktívne zúčastnili.  Trojdňová konferencia doslova nabitá programom bola zameraná na prezentáciu noviniek CZ Electric, predstavenie jednotlivých distribútorov z celého sveta a v neposlednom rade na prehliadku výrobného závodu CZ Electric. Okrem iného sme sa dozvedeli o ďalších plánoch a rozvoji našej spolupráce.

 

 

 

Bolo to prvýkrát, čo spoločnosť CZ Electric organizovala takúto konferenciu na vyššej celosvetovej úrovni so zákazníkmi a distribútormi z rôznych krajín. Stála za to a my sme boli radi jej súčasťou.

Aby sme to zhrnuli, konferencia bola veľmi prínosná, takéto odborné informácie nám pomáhajú so zlepšovaním a napredovaním našej spoločnosti. Bola jednoznačne na vysokej úrovni a my sa tešíme na ďalší ročník.

 

Boli sme na Medzinárodnej konferencii JIAXING FOR INTERNATIONAL ASSOCIATES v Číne
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »