Extec je na Slovensku výhradným zástupcom pre prenosné detektory Honeywell

Máte prevádzku, kde je potrebné chrániť vašich pracovníkov pred nebezpečenstvom proti výbuchu alebo pred vplyvom toxických plynov? Máme pre vás dobrú správu!

 

Naša spoločnosť EXTEC v rámci spolupráce s GES CZ s.r.o. sa stala od 1.6.2023 výhradným distribútorom prenosných detektorov od celosvetovo známeho výrobcu značky BW Technologies by Honeywell pre Slovenskú republiku. EXTEC s.r.o. ponúka zákazníkom odborný záručný aj pozáručný servis, pravidelné kalibrácie a technické poradenstvo.

 

Zdravie a bezpečnosť pri práci na 1. mieste

 

Ochrana ľudského zdravia a bezpečnosť pri práci je dôležitá a preto v našej ponuke nechýbajú overené a obľúbené detektory rady Honeywell BW™ MicroClip vo verziách XL a X3 s možnosťou až štyroch senzorov v jednom prístroji. Tento prístroj je jeden z prvých viacplynových detektorov s krytím IP68 s dvojročnou zárukou, kde u verzie X3 vďaka novému senzoru kyslíku je záruka predlžená na 3 roky, 18 hodinovou výdržou batérie a malým kompaktným prevedením, čo z neho robí ideálneho pomocníka pri práci v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu.

 

 

Nová rada Honeywell BW™ Flex4 má na výber z viac než 15 senzorov, ktoré dokážu detekovať až 4 plyny súčasne. Tento detektor je už vybavený Bluetooth® modulom, ktorý umožňuje prostredníctvom aplikácie jednoduché nastavenie a správu zariadenia. Vďaka zvukovej a svetelnej signalizácii zvýšených hodnôt ako aj zelené svetlo IntelliFlash™ pre overenie správnej funkčnosti je používanie jednoduchšie. Dlhá výdrž batérie až dva mesiace s infračervený senzorom a rýchlou odozvou aj pri extrémnych teplotách, robí ideálneho pomocníka nielen pre pracovníkov v rôznych oblastiach priemyslu ako je papierenstvo, ocelárstvo, petrochémia , farmácia a spracovanie odpadových vôd ale aj v záchranných zložkách.

 

 

Ďalšie rady detektorov ako napríklad bezúdržbové BW™ Clip a jednoplynové BW™ Solo cez päťplynový BW™ ULTRA s LCD displejom a integrovanou nasávacou pumpou až po šesťplynový BW™ RigRat so spoľahlivou dlhodobou detekciou širokej škály plynov a možnosťou diaľkového monitorovania poskytujú široké možnosti a prispôsobenie sa požiadavkám zákazníka pre detekovanie LEL a ppm hodnôt. Náš tím vie ponúknuť riešenia na mieru a navrhnúť správny prístroj zo širokého portfólia pre konkrétne požiadavky a aplikácie.

Blízkosť a flexibilita našej spoločnosti zabezpečuje zákazníkovi poradenstvo, záručný a pozáručný servis a samozrejmosťou sú aj kalibrácie a odborné opravy. Vzhľadom na rôzne možnosti a kombinácie detekovaných plynov sa neváhajte na nás obrátiť s Vašou požiadavkou na obchod@extec.sk alebo priamo na nášho regionálneho zástupcu.

 

Kontakt na náš backoffice:

katarina.martakova@extec.sk

pavol.brazdik@extec.sk

 

Regionálny zástupcovia:

marek.muller@extec.sk – západné Slovensko

roman.hiriak@extec.sk – východné Slovensko

 

 

Extec je na Slovensku výhradným zástupcom pre prenosné detektory Honeywell
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »