Riešenia pre stáčanie horľavých kvapalín

Radi by sme sa pochválili úspešnou realizáciou štyroch automatických systémov pre uzemnenie autocisterien od spoločnosti NewsonGale v Hyundai Motor Manufacturing s. r. o. v Nošovicích.

Automatické systémy uzemnenia boli inštalované pre stanice stáčania nafty, benzínu, kvapaliny do ostrekovačov a klimatizačného plynu.

Uzemňovacie systémy NewsonGale slúžia ako ochrana pred statickou elektrinou pri stáčaní horľavých kvapalín do autocisterien. Uzemňovacie systémy NewsonGale sú schopné uzemniť cisternu, zmerať odpor voči zemi a v prípade zvýšenia odporu voči zemi nad povolenú hranicu 10 Ohm automaticky prerušiť stáčanie do autocisterny pre zamedzenie prípadného elektrostatického výboju.

 

Naša spoločnosť je výhradným distribútorom a servisnou organizáciou systémov NewsonGale pre Českú a Slovenskú republiku.

Pre viac informácií kontaktujte: pavol.brazdik@extec.sk, tel. +421 949 819 804

 

 

Riešenia pre stáčanie horľavých kvapalín
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »