Tablet na použitie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu

Popredný výrobca komplexných riešení

Pepperl+Fuchs poznáme ako priekopníka v oblasti ochrany pred výbuchom pomocou vnútornej bezpečnosti a priemyselných senzorov. Po prevzatí spoločnosti ecom instruments GmbH, svetového lídra mobilných priemyselných zariadení do nebezpečných oblastí, doplnila svoje portfólio aj o mobilné riešenia v oblasti ochrany proti výbuchu. Pepperl+Fuchs ecom sa tým pripojila k popredným výrobcom komplexných riešení pre priemyselnú komunikáciu v oblastiach s nebezpečenstvom výbuchu. Tým otvára svojím zákazníkom úplne nové možnosti a zvyšuje bezpečnosť a efektívnosť v priemysle.

 

Inovatívne riešenie v jednom zariadení

Dnešná pozornosť sa v priemyselnom prostredí z veľkej miery sústreďuje na technológie, ktoré znižujú náklady a zlepšujú efektivitu. Spoločnosti si začínajú čoraz viac uvedomovať, aký prospech môže mať riešenie mobility v ich podnikaní. To umožňuje odvetviam zlepšiť ich pracovnú silu, bezpečnosť a produktivitu. Internetová konektivita a mobilita sa stáva čoraz dôležitejší faktor aj pre terénnych pracovníkov v oblasti priemyslu. Nový 8-palcový tablet Pepperl+Fuchs ecom, ktorého základ tvorí zariadenie spoločnosti Samsung so systémom Android, je odolný a bezpečný tablet na použitie v náročných priemyselných prostrediach vrátane tých s nebezpečenstvom výbuchu.

 

 

Spoľahlivosť, zabezpečenie a efektívnosť

Nový 8″ tablet série Tab-Ex® 03 DZ2/D2 postavený na báze Samsung Galaxy tretej generácie má tenký a ľahký dizajn s novým vysokovýkonným operačným systémom, ktorý z neho robí špičkové priemyselné zariadenie vhodné pre použitie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu. Napriek svojmu tenkému tvaru zaručuje maximálny výkon pri použití v Zóne 2/22. Display možno ovládať pomocou pera S Pen aj pomocou rukavice a ponúka optimálnu čitateľnosť aj na priamom svetle. Je navrhnutý pre spoľahlivé použitie pri teplote od -20 °C do +55°C aj v tých najnáročnejších priemyselných odvetviach.

Biometrická autentifikácia a Samsung KNOX Security system poskytujú maximálnu bezpečnosť dát a procesov užívateľa. Knox je platforma, ktorá umožňuje IT administrátorom manažovať bezpečnosť firemných mobilných zariadení. Tablet Tab-Ex® 03 podporuje všetky predinštalované funkcie KNOX, ako je mobilná registrácia a správa konfigurácie. Toto mobilné zariadenie je súčasťou programu Android Enterprise Recommended, vďaka čomu spĺňa najvyššie požiadavky spoločnosti Google. Dokonalý nástroj pre multitasking poskytuje funkcia DeX, vďaka ktorej je možné tablet rýchlo a jednoducho pripojiť k monitoru či klávesnici, a tak dosiahnuť komfort práce vo forme pracovnej plochy na PC. Z tohto hľadiska ponúka nákladovo úspornú alternatívu k stolnému počítaču.

 

 

Optimálny servis a podpora

Tablety Pepperl+Fuchs ecom majú kvalitné zázemie v partnerstve so značkou Samsung. Ponúkajú absolútnu bezpečnosť a veľký rozsah aplikácií. Využívajú viac ako 30 rokov skúseností a vysokej odbornosti vývojových inžinierov. Pepperl+Fuchs má rozsiahlu predajnú a servisnú sieť, čo poskytuje zákazníkom podporu po celom svete. Príslušenstvo ako napr. stolná nabíjačka, bluetooth reproduktor, scanner čiarových kódov a HART® modem rozširujú možnosti aplikácie tabletu.

 

Spoločnosť Extec s.r.o. je aktuálne zástupca spoločnosti Pepperl + Fuchs, s.r.o. divízie procesná automatizácia na Slovensku. V prípade, že vás zaujíma výpočtová a mobilná technika pre zefektívnenie práce v náročnom priemyselnom prostredí a v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, kontaktujte nás na obchod@extec.sk

 

Zdroje:

(1) nový 8″ tablet Tab-Ex® 03 DZ2 so systémom Android pre prostredie s nebezpečenstvom výbuchu

 

Tablet na použitie v priestoroch s nebezpečenstvom výbuchu
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »