Špecialisti na prenosné osvetlenie v oblasti EX

Radi by sme Vám predstavili spoločnosť Atexor, špecialistu pre oblasť prenosného EX- osvetlenia a ako ich výhradný zástupca. Prenosné svietidlá majú certifikácie ATEX a IECEx, sú certifikované tak, aby spĺňali požadované kategórie EX. Produkty tohto fínskeho výrobcu spĺňajú najvyššie štandardy pre prostredie s nebezpečenstvom výbuchu a pre bezpečnosť práce v takomto prostredí. Okrem štandardných produktov vám vieme poskytnúť riešenie na mieru, kde sa vieme prispôsobiť špeciálnym požiadavkám konkrétnych aplikácií.

 

 

EX prenosné svietidlá a ich využitie v praxi

V produktových radách nájdete ručné lampy MICA, fixné a prenosné osvetlenie SLAM vrátane príslušenstva. Sú určené pre servisné účely a údržbu pre oblasť priemyslu ako je petrochémia, rafinérie, výroba, mlyny, doprava a chemický priemysel. Všetky svietidlá sú dôkladne testované, aby bola zaistená bezpečnosť, spoľahlivosť a odolnosť aj v tých najnáročnejších prostrediach. Sú vhodné najmä pre prácu v stiesnených priestoroch, pri čistení alebo kontrole nádrží, na osvetlenie núdzových východov či osvetlenie potrubí.

 

 

Samozrejmosťou sú svetelno technické výpočty pre ideálne rozmiestnenie osvetlenia. Či už hľadáte tieto produkty pod rôznymi názvami ako sú prenosné svietidlá odolné proti výbuchu, svietidlá s označením Ex, svietidlá s ochranou proti výbuchu, svietidlá odolné proti výbuchu, osvetlenie nebezpečných priestorov, alebo osvetlenie schválené ATEX, obráťte sa na nás a my vám hľadanie uľahčíme.

 

Zdroje:
(1) Atexor
(2) Produkty Atexor

Špecialisti na prenosné osvetlenie v oblasti EX
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »