Prostredie s nebezpečenstvom výbuchu

 

Výber z nášho portfólia

Spoločnosť EXTEC je autorizovaný distribútor širokého portfólia produktov do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu. Medzi takéto produkty patria nevýbušné elektrické zariadenia a svietidlá.

Radi by sme Vám postupne predstavili jednotlivé skupiny produktov, ktoré dodávame pre český a slovenský trh viac ako 20 rokov. Nevýbušné elektrické zariadenia a svietidlá dodávame od spoločnosti (CEAG) EATON Cooper Crouse-Hinds.

Okrem iného dodávame pre český a slovenský trh:

– nevýbušné elektrické zariadenia a svietidlá
– systémy núdzového osvetlenia
– elektrické ohrevné systémy
– manometre, teplomery a stavoznaky
– systémy detekcie plynov
– uzemňovacie systémy
– inštrumentácie
– ex mobilné systémy osvetlenia

 

EATON Cooper Crouse-Hinds

História siaha až do roku 1912, keď spoločnosť vyvinula prvé elektrické prenosné svietidlo určené pre banské účely. V roku 1919 vyrábala spoločnosť CEAG už viac ako 500 000 ks týchto, dnes už historických svietidiel.

Portfólio produktov sa potom veľmi rýchlo rozvíjalo a dnes je výrobca (CEAG) EATON Cooper Crouse-Hinds lídrom vo výrobe elektrických zariadení do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu.
Referencie na produkty CEAG nájdete v chemickom, petrochemickom, farmaceutickom a potravinárskom priemysle.

Systémy núdzového osvetlenia

Už viac ako 20 rokov spolupracujeme so systémami núdzového osvetlenia s centrálnou batériou. Pre tieto systémy poskytuje spoločnosť EXTEC projekčnú podporu, zdarma spracovanie návrhu osvetlenia, dodávku núdzového systému vrátane svietidiel, konfiguráciu systému, nastavenie, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy.
Zároveň zaisťujeme aj servis, pravidelné kontroly a potrebné testy týchto systémov.

Nová ústredňa DualGuard-S

Pre lepší dohľad, kontrolu, testovanie, konfiguráciu a rozšírenie systému núdzového osvetlenia ďalej ponúkame „user-friendly“ softvér VisionGuard

Pre viac informácií, alebo konkrétny projekt, či cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať

 

Zdroje:

(1) Konzultácia manažérom divízie EXTEC s.r.o.

Prostredie s nebezpečenstvom výbuchu
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »