Prostredie s nebezpečenstvom výbuchu

 

Výber z nášho portfólia

Spoločnosť EXTEC je autorizovaný distribútor širokého portfólia produktov do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu. Medzi takéto produkty patria nevýbušné elektrické zariadenia a svietidlá.

Radi by sme Vám postupne predstavili jednotlivé skupiny produktov, ktoré dodávame pre český a slovenský trh viac ako 20 rokov. Nevýbušné elektrické zariadenia a svietidlá dodávame od spoločnosti (CEAG) EATON Cooper Crouse-Hinds.

Okrem iného dodávame pre český a slovenský trh:

– nevýbušné elektrické zariadenia a svietidlá
– systémy núdzového osvetlenia
– elektrické ohrevné systémy
– manometre, teplomery a stavoznaky
– systémy detekcie plynov
– uzemňovacie systémy
– inštrumentácie
– ex mobilné systémy osvetlenia

 

EATON Cooper Crouse-Hinds

História siaha až do roku 1912, keď spoločnosť vyvinula prvé elektrické prenosné svietidlo určené pre banské účely. V roku 1919 vyrábala spoločnosť CEAG už viac ako 500 000 ks týchto, dnes už historických svietidiel.

Portfólio produktov sa potom veľmi rýchlo rozvíjalo a dnes je výrobca (CEAG) EATON Cooper Crouse-Hinds lídrom vo výrobe elektrických zariadení do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu.
Referencie na produkty CEAG nájdete v chemickom, petrochemickom, farmaceutickom a potravinárskom priemysle.

Systémy núdzového osvetlenia

Už viac ako 20 rokov spolupracujeme so systémami núdzového osvetlenia s centrálnou batériou. Pre tieto systémy poskytuje spoločnosť EXTEC projekčnú podporu, zdarma spracovanie návrhu osvetlenia, dodávku núdzového systému vrátane svietidiel, konfiguráciu systému, nastavenie, uvedenie do prevádzky a zaškolenie obsluhy.
Zároveň zaisťujeme aj servis, pravidelné kontroly a potrebné testy týchto systémov.

Nová ústredňa DualGuard-S

Pre lepší dohľad, kontrolu, testovanie, konfiguráciu a rozšírenie systému núdzového osvetlenia ďalej ponúkame „user-friendly“ softvér VisionGuard

Pre viac informácií, alebo konkrétny projekt, či cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať

 

Zdroje:

(1) Konzultácia manažérom divízie EXTEC s.r.o.

Prostredie s nebezpečenstvom výbuchu
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

Produkty
Katarína Martáková

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »
Nehody v priemysle
Katarína Martáková

Požiarne detektory

Definícia Požiarny detektor patrí medzi zabezpečovaciu techniku, ktorá zabraňuje vzniku požiaru v najskoršom štádiu. Je to zariadenie, ktoré ohlási požiar včas pred prípadným rozsiahlym

Prečítať si článok »