EXTEC opäť partnerom ALTEPRO Trophy 2021 zo série Pro Golf Tour!

 

Celebrity Cup

V rámci spoločenského programu golfového turnaja ALTEPRO Trophy, v auguste 2021 prebehol Celebrity Cup, kde sa v jamkovej hre stretli tímy generálneho partnera turnaja Českej 1, spojeného tímu golfových klubov Sokolova a Kynžvartu a tímu Celebrít, ktorý zostavil Roman Šebrle, viacbojár a olympijský víťaz z roku 2004. Za jeho tím môžeme spomenúť taktiež Tomáša Vernera, majstra Európy v krasokorčuľovaní z roku 2008 a Petra Koukala, deväť násobného majstra ČR v bedmintone. Tím Českej 1, ktorého súčasťou boli aj zástupcovia EXTEC-u, obsadil pekné tretie miesto. V tomto prípade platilo, že „Nebolo dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa“, hovorí Pavel Vavřička, konateľ spoločnosti EXTEC GROUP.

 

 

ALTEPRO Trophy 2021 ze série Pro Golf Tour

Prvý deň golfového turnaja ALTEPRO Trophy 2021 zo série Pro Golf Tour vystavil viac ako 130 hráčov obtiažnym podmienkam. Napriek tomu však dokázal mladý belgický hráč Yente van Doren zaznamenať výsledok, vďaka ktorému do ďalšieho kola v Sokolove vstúpil ako líder. Novinkou v turnaji bol online scoring, ktorý si zaznamenávajú hráči po každej jamke, takže po celú dobu hry sú k dispozícii aktuálne výsledky.

 

 

Po zrušenom 2. kole kvôli mokrému ihrisku v Sokolove, vyrazilo 130 hráčov ALTEPRO Trophy 2021 zo série Pro Golf Tour na ihrisko v Kynžvarte bojovať o 30.000 eur v druhom kole turnaja. Z víťazstva se nakoniec po konzistentnom výkone radoval nemecký hráč Mejow.

 

Viac o tomto medzinárodnom turnaji golfových profesionálov si môžete prečítať tu.

 

Zdroje:

(1) Rozhovor s konateľom EXTEC GROUP, Pavlom Vavřičkom

(2) Viac o Celebrity Cup kliknite sem

(3) http://www.czechone.cz/cs/novinky/altepro-trophy-2021-koristi-mejowa.html

 

EXTEC opäť partnerom ALTEPRO Trophy 2021 zo série Pro Golf Tour!
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

Produkty
Katarína Martáková

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »
Nehody v priemysle
Katarína Martáková

Požiarne detektory

Definícia Požiarny detektor patrí medzi zabezpečovaciu techniku, ktorá zabraňuje vzniku požiaru v najskoršom štádiu. Je to zariadenie, ktoré ohlási požiar včas pred prípadným rozsiahlym

Prečítať si článok »