Kariéra

Možnosti uplatnenia

Pokiaľ sa rozhodnete pracovať v skupine EXTEC, stanete sa súčasťou tímu mladej, dynamicky sa rozvíjajúcej skupiny spoločností, ktorá nadväzuje na pôsobenie svojich majiteľov na slovenskom a českom trhu už od roku 1995. Ak už ste čerstvý absolvent odborného učilišťa, žiak strednej priemyselnej školy alebo študent vysokej školy technického smeru, či už skúsený profesionál, budete mať príležitosť zúčastňovať sa na realizácii investičných zákaziek u významných spoločností najmä v oblasti petrochémie, rafinérie, biochémie alebo energetiky. U našich zamestnancov kladieme dôraz nielen na dosiahnuté vzdelanie a odborné skúsenosti, ale aj na osobnú motiváciu, tímovú prácu a možnosti čerpania ďalších skúseností v skupine EXTEC.

Čo je pre našich klientov dôležité?

Hodnoty, podľa ktorých sa v biznise riadime ako ľudia. Naši klienti a partneri v skutočnosti oceňujú to, čím sme a ako sa chováme.

Ako to vidia naši klienti?

Neberte naše slová ako samozrejmosť. Pozrite si čo o nás hovoria naši zákazníci.

Ďakujeme za skvelú spoluprácu v oblasti MaR a ELEKTRO na niekoľkých spoločných projektoch. Všetky boli realizované spoločnosťou EXTEC v potrebnej kvalite a v očakávaných termínoch. Osobný prístup a nasadenie pracovníkov pomohlo k hladkému priebehu zákazky ako v rámci montážnych prác, tak aj v závere pri skúškach a odovzdaní diela konečnému zákazníkovi. Preto spoločnosť EXTEC odporúčame ako spoľahlivého dodávateľa komplexných služieb v oblasti MaR a ELEKTRO pre priemysel.
Marcela Zemanová
Manager Supply Chain | Chart Ferox, a.s.
Na spoločnosti EXTEC si najviac cením vysokú kvalitu ponúk, promptnosť a ústretovosť v rámci rýchlosti spracovania ponúk a taktiež ochotu pomôcť a poradiť. Majú kvalitné technické zázemie, kde vedia odborne vyriešiť návrhy a technické riešenia v neštandardných oblastiach vzhľadom na povahu ich ponúkaného materiálu.
Marián Horváth
Vedúci oddelenia priemyselných zákazníkov | HAGARD: HAL, spol. s r.o.
Spolupráca so spoločnosťou EXTEC je na vysokej úrovni. Oceňujeme maximálnu ústretovosť a promptné riešenie projektov. Môžeme sa spoľahnúť na fundované odpovede. Samozrejmosťou je cit pre detail, flexibilita a ochota pomôcť pri spoločných projektoch. Je len zopár hráčov na trhu akým je EXTEC. Sme naozaj maximálne spokojní.
Pavol Paulovčák
Electrical engineer | Industry & Project Engineering s.r.o.
Zo strany EXTEC-u oceňujem ich férovosť a ochotu spolupracovať na spoločných projektoch, kde sme zákazníkom ukázali našu profesionalitu a vysokú kvalitu produktov a služieb. Vďaka vhodnému technickému riešeniu sme dokázali ušetriť značnú časť prevádzkových nákladov. Sme spokojní s profesionálnym a promptným prístupom zamestnancov. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ich odborné rady a profesionálny prístup v oblasti energetiky. Na spoločnosti EXTEC si ceníme komplexnosť riešení od návrhu projektu až po samotnú realizáciu. Po doterajších skúsenostiach a vzájomnej dôvere budem rád, ak naša spolupráca bude pokračovať aj naďalej.
Tomáš Poráč
Obchodný riaditeľ | LED-SOLAR, s.r.o.
Keď sa zamyslím nad spoluprácou so spoločnosťou EXTEC, celkovo oceňujem ľudský prístup a flexibilitu pracovníkov. Odbornosť je taktiež na veľmi dobrej úrovni a dá sa na nich spoľahnúť od návrhu projektu až po samotnú realizáciu. Spoločnosť EXTEC je spoľahlivým partnerom a v budúcnosti by sme chceli spolupracovať aj naďalej.
Peter Pikla
Projektový manažér | Mondi SCP, a.s.
Spolupráca so spoločnosťou EXTEC bola veľmi dobrá. Ich prístup bol profesionálny a vysoko kompetentný. Flexibilita spoločnosti je na vysokej úrovni a hodnotím ju pozitívne. Spoločnosť EXTEC je spoľahlivým partnerom a rozhodne by som ju odporučil k spolupráci. V našej spoločnosti s ňou budeme radi spolupracovať aj na ďalších projektoch.
Tomáš Molitoris
Vedúci SH | BGV, s.r.o.
S nástupem LED technologií do náročných podmínek chemického průmyslu jsme vybírali vhodného dodavatele pro realizaci projektů Ex LED osvětlení a aplikaci inteligentních systémů nouzového osvětlení, které budou splňovat požadavky našich vysokých bezpečnostních standardů i platné legislativy. Ve společnosti Extec jsme získali partnera, který dokáže světelné projekty realizovat od návrhu a projektu až po montáž a uvedení do provozu. Extec je navíc i přímým zástupcem předních světových výrobců zmíněných technologií nejen pro prodej, ale také pro implementaci a servis.
Jan Lisa
Vedoucí údržby a investic | PREOL, a.s.
Pro naše projekty potřebujeme spolehlivé a stabilní partnery, kteří se orientují v náročných průmyslových aplikacích, jsou vybaveni příslušnými oprávněními a certifikáty a přitom dokážou být dostatečně flexibilní. Společnost EXTEC má své entity v Čechách i na Slovensku a stabilní zázemí často přímo v areálech našich klientů. Důležitá je pro nás i oboustranná obchodní reciprocita, kdy mezi společnostmi YOKOGAWA a EXTEC dochází ke spolupráci dodavatel vs. odběratel oběma směry u různých projektů.
Jaroslav Sucháň
Country Manager | Yokogawa CZ/SK
Pro spolupráci se vždy snažíme vybírat ty nejlepší ve svém oboru. Proto dlouhodobě spolupracujeme se společností EXTEC GROUP s.r.o. zejména tam, kde naši klienti v oborech farmacie, petrochemie či energetiky bazírují na kvalitě bez kompromisu, dodržování termínů a nejpřísnějších bezpečnostních předpisů.
Petr Horák
Prokurista | Emerson Process
Management, s.r.o.

S akými klientmi spolupracujeme?

Logá nie sú všetko, tu je pár z nich. Dôležité je vedieť, že spolupracujete s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z Vašej oblasti priemyslu.

Zaujímate sa o novinky z elektro sveta?

Pripravujeme vybrané zaujímavosti ohľadne elektrotechniky, výbušného prostredia a toho čím dennodenne žijeme. Maximálne 1-2x do mesiaca. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek jedným klikom cez link v každom emaile.