Komplexné riešenia v priemysle začínajú otázkami

Ako sa rýchlo zorientovať vo výbušnom prostredí?

Pripravili sme pre vás prehľadnú inforgrafiku o prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Túto efektívnu pomôcku si môžete stiahnuť vo formáte PDF zadarmo.

Ako to vidia naši klienti?

Neberte naše slová ako samozrejmosť. Pozrite si čo o nás hovoria naši zákazníci.

Hereby we would like to thank you for your excellent EI and I&C cooperation as our supplier on several common projects. All of them were realised by EXTEC company in required quality standards and within expected time schedule. Approach and dedication of your team members helped that everything went smoothly during these projects. From the realisations phase up to the final site acceptance tests and takeover to the end-customer.
Meno Priezvisko
Pozícia | Chart Ferox
Na spoločnosti EXTEC si najviac cením vysokú kvalitu ponúk, promptnosť a ústretovosť v rámci rýchlosti spracovania ponúk a taktiež ohľadom ochoty pomôcť a poradiť. Majú kvalitné technické zázemie kde vedia odborne vyriešiť návrhy a technické riešenia v neštandardných oblastiach vzhľadom na povahu ich ponúkaného materiálu.
Marián Horváth
Vedúci oddelenia priemyselných zákazníkov | HAGARD: HAL
Spolupráca so spoločnosťou EXTEC je na vysokej úrovni. Oceňujeme maximálnu ústretovosť a promptné riešenie projektov. Môžeme sa spoľahnúť na fundované odpovede. Samozrejmosťou je cit pre detail, flexibilita a ochota pomôcť pri spoločných projektoch. Je len zopár hráčov na trhu akým je EXTEC. Sme naozaj maximálne spokojní.
Pavol Paulovčák
Electrical engineer | Industry & Project Engineering s.r.o.
Zo strany EXTEC-u oceňujem ich férovosť a ochotu spolupracovať na spoločných projektoch, kde sme zákazníkom ukázali našu profesionalitu a vysokú kvalitu produktov a služieb. Vďaka vhodnému technickému riešeniu sme dokázali ušetriť značnú časť prevádzkových nákladov. Sme spokojní s profesionálnym a promptným prístupom zamestnancov EXTEC. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na vaše odborné rady a profesionálny prístup v oblasti energetiky. Na spoločnosti EXTEC si ceníme komplexnosť riešení od návrhu projektu až po samotnú realizáciu. Po doterajších skúsenostiach a vzájomnej dôvere zo spoločnosťou EXTEC budem rád, ak naša spolupráca bude pokračovať aj naďalej.
Tomáš Poráč
Obchodný riaditeľ | LED-SOLAR
Spolupráca so spoločnosťou EXTEC je na vysokej úrovni. Oceňujeme maximálnu ústretovosť a promptné riešenie projektov. Môžeme sa spoľahnúť na fundované odpovede. Samozrejmosťou je cit pre detail, flexibilita a ochota pomôcť pri spoločných projektoch. Je len zopár hráčov na trhu akým je EXTEC. Sme naozaj maximálne spokojní.
Peter Pikla
Projektový manažér | Mondi SCP
Spolupráca so spoločnosťou EXTEC je na vysokej úrovni. Oceňujeme maximálnu ústretovosť a promptné riešenie projektov. Môžeme sa spoľahnúť na fundované odpovede. Samozrejmosťou je cit pre detail, flexibilita a ochota pomôcť pri spoločných projektoch.
Meno Priezvisko
Pozícia | Názov spoločnosti

V čom spočíva komplexnosť našich služieb?

Elektrotechnické služby, produkty a riešenia na mieru pre priemyselnú výrobu

Projekcia a inžiniering

Projektová dokumentácia je spracovávaná modernou SW platformou EPLAN, AutoCAD a to vo všetkých stupňoch od štúdie, cez projektovú dokumentáciu pre realizáciu (vrátane výpočtov, špecifikácie, 2D a 3D návrhov a vizualizácií) až po dokumentáciu skutočného vyhotovenia.

Realizácia investičných zakáziek


Zakázky sú realizované vo všetkých priemyselných oblastiach chémie, petrochémie, rafinérie, biochémie, farmácie a logistiky produktov.

Údržba a servis

Spoločnosť realizuje servis a údržbu na základe dlhodobých zmluvných vzťahov alebo požiadaviek svojich zákazníkov v rôznych profesiách.

Metrológia a kalibrácia

Spoločnosť má vlastné kalibračné laboratórium s meracími etalónmi pre kalibráciu teplôt, tlakov, elektrických veličín a vykonáva kontroly, drobné opravy a kalibrácie vysielačov, miestnych ukazovateľov teploty, tlaku výrobcov svetových značiek.

Dodávky nevýbušných elektrických zariadení

Pre oblasti ako: nevýbušné elektrické zariadenia, systémy núdzového osvetlenia, elektrické ohrevné systémy, manometre a teplomery, systémy detekcie plynov, uzemňovacie systémy, inštrumentácia, a Ex mobilné systémy osvetlenia.

Zákazková výroba rozvádzačov a panelov

Pracovníci majú dlhoročné skúsenosti s návrhom (vrátane 2D a 3D modelov), výrobou a dodávkami rozvádzačov (i do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu) pre rôzne priemyselné aplikácie a automotive.

Čo je pre našich klientov dôležité?

Okrem dodržiavania technických noriem alebo spĺňania legislatívnych požiadaviek? Sú to hodnoty, podľa ktorých sa v biznise riadite ako ľudia. Naši klienti a partneri v skutočnosti oceňujú to, čím sme a ako s chováme. Nie to čo ponúkame.

S akými klienmi spolupracujeme?

Logá nie su všetko, tu je pár z nich. Dôležité je vedieť, že spolupracujete s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z Vašej oblasti priemyslu.

Zaujímate sa o novinky z elektro sveta?

Pripravujeme vybrané zaujímavosti ohľadne elektrotechniky, výbušného prostredia a toho čím dennodenne žijeme. Maximálne 1-2x do mesiaca. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek jedným klikom cez link v každom emaile.

EXTEC s.r.o.
Vlčie hrdlo 1
821 07 Bratislava

Email: info@extec.sk
Tel.: +421 2 5776 7556

Nechajte si poradiť EXTEC chatbotom

Spojte sa s nami: