TEST NA FORMULAR Komplexné riešenia v priemysle začínajú otázkami

Ako sa rýchlo zorientovať vo výbušnom prostredí?

Pripravili sme pre vás prehľadnú inforgrafiku o prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Túto efektívnu pomôcku si môžete stiahnuť vo formáte PDF zadarmo.

Ako to vidia naši klienti?

Neberte naše slová ako samozrejmosť. Pozrite si čo o nás hovoria naši zákazníci.

Ďakujeme za skvelú spoluprácu v oblasti MaR a ELEKTRO na niekoľkých spoločných projektoch. Všetky boli realizované spoločnosťou EXTEC v potrebnej kvalite a v očakávaných termínoch. Osobný prístup a nasadenie pracovníkov pomohlo k hladkému priebehu zákazky ako v rámci montážnych prác, tak aj v závere pri skúškach a odovzdaní diela konečnému zákazníkovi. Preto spoločnosť EXTEC odporúčame ako spoľahlivého dodávateľa komplexných služieb v oblasti MaR a ELEKTRO pre priemysel.
Na spoločnosti EXTEC si najviac cením vysokú kvalitu ponúk, promptnosť a ústretovosť v rámci rýchlosti spracovania ponúk a taktiež ochotu pomôcť a poradiť. Majú kvalitné technické zázemie, kde vedia odborne vyriešiť návrhy a technické riešenia v neštandardných oblastiach vzhľadom na povahu ich ponúkaného materiálu.
Spolupráca so spoločnosťou EXTEC je na vysokej úrovni. Oceňujeme maximálnu ústretovosť a promptné riešenie projektov. Môžeme sa spoľahnúť na fundované odpovede. Samozrejmosťou je cit pre detail, flexibilita a ochota pomôcť pri spoločných projektoch. Je len zopár hráčov na trhu akým je EXTEC. Sme naozaj maximálne spokojní.
Zo strany EXTEC-u oceňujem ich férovosť a ochotu spolupracovať na spoločných projektoch, kde sme zákazníkom ukázali našu profesionalitu a vysokú kvalitu produktov a služieb. Vďaka vhodnému technickému riešeniu sme dokázali ušetriť značnú časť prevádzkových nákladov. Sme spokojní s profesionálnym a promptným prístupom zamestnancov. Vždy sme sa mohli spoľahnúť na ich odborné rady a profesionálny prístup v oblasti energetiky. Na spoločnosti EXTEC si ceníme komplexnosť riešení od návrhu projektu až po samotnú realizáciu. Po doterajších skúsenostiach a vzájomnej dôvere budem rád, ak naša spolupráca bude pokračovať aj naďalej.
Tomáš Poráč
Obchodný riaditeľ | LED-SOLAR, s.r.o.
Keď sa zamyslím nad spoluprácou so spoločnosťou EXTEC, celkovo oceňujem ľudský prístup a flexibilitu pracovníkov. Odbornosť je taktiež na veľmi dobrej úrovni a dá sa na nich spoľahnúť od návrhu projektu až po samotnú realizáciu. Spoločnosť EXTEC je spoľahlivým partnerom a v budúcnosti by sme chceli spolupracovať aj naďalej.

Peter Pikla
Projektový manažér | Mondi SCP, a.s.
Spolupráca so spoločnosťou EXTEC bola veľmi dobrá. Ich prístup bol profesionálny a vysoko kompetentný. Flexibilita spoločnosti je na vysokej úrovni a hodnotím ju pozitívne. Spoločnosť EXTEC je spoľahlivým partnerom a rozhodne by som ju odporučil k spolupráci. V našej spoločnosti s ňou budeme radi spolupracovať aj na ďalších projektoch.

Tomáš Molitoris
Vedúci SH | BGV, s.r.o.

V čom spočíva komplexnosť našich služieb?

Elektrotechnické služby, produkty a riešenia na mieru pre priemyselnú výrobu

Projekcia a inžiniering

Projektová dokumentácia je spracovávaná modernou SW platformou EPLAN, AutoCAD a to vo všetkých stupňoch od štúdie, cez projektovú dokumentáciu pre realizáciu (vrátane výpočtov, špecifikácie, 2D a 3D návrhov a vizualizácií) až po dokumentáciu skutočného vyhotovenia.

Realizácia investičných zakáziek


Zakázky sú realizované vo všetkých priemyselných oblastiach chémie, petrochémie, rafinérie, biochémie, farmácie a logistiky produktov.

Údržba a servis

Spoločnosť realizuje servis a údržbu na základe dlhodobých zmluvných vzťahov alebo požiadaviek svojich zákazníkov v rôznych profesiách.

Metrológia a kalibrácia

Spoločnosť má vlastné kalibračné laboratórium s meracími etalónmi pre kalibráciu teplôt, tlakov, elektrických veličín a vykonáva kontroly, drobné opravy a kalibrácie vysielačov, miestnych ukazovateľov teploty, tlaku výrobcov svetových značiek.

Dodávky nevýbušných elektrických zariadení

Pre oblasti ako: nevýbušné elektrické zariadenia, systémy núdzového osvetlenia, elektrické ohrevné systémy, manometre a teplomery, systémy detekcie plynov, uzemňovacie systémy, inštrumentácia, a Ex mobilné systémy osvetlenia.

Zákazková výroba rozvádačov a panelov

Pracovníci majú dlhoročné skúsenosti s návrhom (vrátane 2D a 3D modelov), výrobou a dodávkami rozvádzačov (i do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu) pre rôzne priemyselné aplikácie a automotive.

Čo je pre našich klientov dôležité?

Hodnoty, podľa ktorých sa v biznise riadime ako ľudia. Naši klienti a partneri v skutočnosti oceňujú to, čím sme a ako sa chováme.

S akými klientmi spolupracujeme?

Logá nie sú všetko, tu je pár z nich. Dôležité je vedieť, že spolupracujete s odborníkmi, ktorí majú dlhoročné skúsenosti z Vašej oblasti priemyslu.

Zaujímate sa o novinky z elektro sveta?

Pripravujeme vybrané zaujímavosti ohľadne elektrotechniky, výbušného prostredia a toho čím dennodenne žijeme. Maximálne 1-2x do mesiaca. Odhlásiť sa môžete kedykoľvek jedným klikom cez link v každom emaile.