Ochrana pred elektrostatickým výbojom v Ex prostredí

Máte už zabezpečenú ochranu pred statickým výbojom elektriny?

Každá spoločnosť, ktorá pôsobí v priemysle v prostredí, kde hrozí nebezpečenstvo výbuchu, by mala podniknúť kroky na zníženie nebezpečenstva, zvýšenie bezpečnosti a zabezpečenie bezproblémového chodu a ochranu osôb za každých okolností.

Newson Gale ponúka širokú škálu statických uzemňovacích a spojovacích zariadení, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu bezpečnosť vo výbušnom prostredí pre rôzne procesné aplikácie. Rad uzemňovacích systémov Earth-Rite poskytuje najkomplexnejšiu ochranu pred nebezpečenstvom elektrostatického výboja.

 

 

Earth-Rite  RTR

Tento systém je určený na uzemnenie cisternového vozidla počas nakladacích a vykladacích operácií, aby sa odviedla akákoľvek statická elektrina, ktorá by sa mohla nahromadiť na cisterne a spôsobiť riziko výbuchu. Jednoduchý displej zariadenia spojený s návodom o pripojení uzemňovacej svorky ako primárnej funkcie, zaisťuje spoľahlivosť.

Ako zariadenie funguje, môžete vidieť na odkaze nižšie.

 

 

Spojte sa s nami a zistite, ako môže naše riešenie udržať vaše zariadenia čo najbezpečnejšie.

obchod@extec.sk

 

Zdroje:

(1) https://newson-gale.com/

Ochrana pred elektrostatickým výbojom v Ex prostredí
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

EXTEC tím
Jana Lorencová

Máme nový web!

Po dlhom čase sa nám konečne podarilo spustiť nový web.   Okrem nového dizajnu sme pre vás pripravili prehľadnejšie rozdelený obsah, ktorý vám lepšie

Prečítať si článok »
Produkty
Jana Lorencová

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »