Ochrana pred elektrostatickým výbojom v Ex prostredí

Máte už zabezpečenú ochranu pred statickým výbojom elektriny?

Každá spoločnosť, ktorá pôsobí v priemysle v prostredí, kde hrozí nebezpečenstvo výbuchu, by mala podniknúť kroky na zníženie nebezpečenstva, zvýšenie bezpečnosti a zabezpečenie bezproblémového chodu a ochranu osôb za každých okolností.

Newson Gale ponúka širokú škálu statických uzemňovacích a spojovacích zariadení, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali optimálnu bezpečnosť vo výbušnom prostredí pre rôzne procesné aplikácie. Rad uzemňovacích systémov Earth-Rite poskytuje najkomplexnejšiu ochranu pred nebezpečenstvom elektrostatického výboja.

 

 

Earth-Rite  RTR

Tento systém je určený na uzemnenie cisternového vozidla počas nakladacích a vykladacích operácií, aby sa odviedla akákoľvek statická elektrina, ktorá by sa mohla nahromadiť na cisterne a spôsobiť riziko výbuchu. Jednoduchý displej zariadenia spojený s návodom o pripojení uzemňovacej svorky ako primárnej funkcie, zaisťuje spoľahlivosť.

Ako zariadenie funguje, môžete vidieť na odkaze nižšie.

 

 

Spojte sa s nami a zistite, ako môže naše riešenie udržať vaše zariadenia čo najbezpečnejšie.

obchod@extec.sk

 

Zdroje:

(1) https://newson-gale.com/

Ochrana pred elektrostatickým výbojom v Ex prostredí
Share on facebook
Share on linkedin
Share on email

Pozrieť ďalší obsah:

Produkty
Katarína Martáková

Prepnúť na led?

Predaj žiarivkových svetiel končí Ak používate žiarivkové osvetlenie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu, pripravte sa a konajte čo najskôr. V rámci EÚ končí predaj

Prečítať si článok »
Nehody v priemysle
Katarína Martáková

Požiarne detektory

Definícia Požiarny detektor patrí medzi zabezpečovaciu techniku, ktorá zabraňuje vzniku požiaru v najskoršom štádiu. Je to zariadenie, ktoré ohlási požiar včas pred prípadným rozsiahlym

Prečítať si článok »